Facebook

Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/25 @ 16:19
#магія #езотерика #шлях #руни

Минулого тижня я закінчив викладати курс по скандинавським рунам (https://www.facebook.com/events/359902701279397/) , які викладав вперше для групи. Хоча для себе я вже давно користуюсь рунами - ще десь в 1999 вперше на Петрівці купив собі набір з камінчиків - не дерев'яних, а власне камінчиків.

А вперше я проштудіював книгу по рунам ще десь в 1992-1994 році, ще коли був у школі-бурсі. Книга була скопійована на жовтому факсимільному папері з дірочками по бокам - перші "ксерокси" виглядали саме так.

Я ще тоді закохався в струнку і чітку систему значень. Жодного зайвого розмірковування - жодних сумнівів: Руни кажуть тільки те, що є - і їх не цікавить ваш стан, чи ваші бажання. Це вольовий рівень, рівень роботи з вчинками, перспективами і потоками.

Дякую Татьяна Грукаленко за перший впорядкований курс по скандинавським рунам.

Дякую Veta Kostandaki за ідеї руноставів та амулетів.

Дякую групі, яка весь курс (9 занять) проживала кожну руну разом зі мною знову.

Тепер буду впорядковувати свої замітки і свої відчуття і знову проживати кожну руну.
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/24 @ 16:30
#магія #езотерика #шлях

Вперше, коли в 2000 році я попросився в учні, я не мав так багато можливостей навчатися і довідуватися всього, що зараз доступне в інтернеті і навколо.

В 2007 році, коли я почав організовувати щотижневі зустрічі на езотеричні, духовні, саморозвиткові теми, цього не було ні у Львові, ні деінде, де я бував: Одеса, Київ, Черкаси, Донецьк. Так постала @Езотерична Співдружність (http://sacral.lviv.ua, https://www.facebook.com/groups/sacral/)
В 2011 році, коли я заснував і організував перший Міжнародний Езотеричний Форум (http://esotericforum.com), такого формату ще не було ні в Україні, ні в найближчих країнах.
Навіть зараз нема. Якщо цікаво - можете підписуватися, або просто переглядати нашу сторінку і наш ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCRpC-zQj5uksTK_Ma_xOoeQ

Я радий, що разом зі мною росте - чи то я росту разом з - езотеричним простором. І в ньому і для нього починає з'являтися якісний контент. І не просто трансляції чи записи, а саме контент.

Хочу поділитися новою історією, яку відзняв мій брат Сергій Корицький (Sergiy Korytskyy) під час Езотеричної Академії 2019.

На правах реклами: сподобався ролик - замовляйте у Відеозйомка.

Дякую Майстрам, які погодилися і відзнялися теж.

Ми - усі разом - творимо цей простір.

https://youtu.be/1Q2sJn5ZGow
Oleksandr Korytskyy
Interesting thing is Esoterica
Перший Фільм інтерв'ю - розповідь майстрів, зйомки проходили у Карпатах під час першої Езотеричної Академії
youtube.com
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/21 @ 13:40
#подорожі #корицький #Краків

Минулих вихідних знову побував в Польщі, точніше в Кракові і околицях. Ніколи не ділився точками в Кракові, хіба в фотках і історіях)))

Тому ось топчик місць і закладів, якщо не знаєш, що робити в Кракові.

1. Moaburger, Krakow. Потужна бургерна одразу біля Малого Ринку, за Маріацьким костелом. Смакує, що капець, а для дуже голодних - Бургер Мамонт на 800 г.

2. BEEF Burger Bar. На самому Казімєжу, краще бургера там нема. Великі, смачні, купа соусів, швидко роблять, не фаршові котлети.
#niesępimymięcha - девіз.

3. Якщо ви любите реберця - то нема кращих реберець в горіхово-медовому соусі, ніж Restauracja "Pod Wawelem" Kompania Kuflowa. А по середам у них акція на ці реберця і взагалі майже задарма можна посмакувати. Хоча журек не дуже, і пива не до вибору.

4. Термальні джерела. Насправді в районі Закопаного є біля 10 різних термальних джерел, я побував в багатьох:
Chochołowskie Termy
Termy BUKOVINA
TERMY SZAFLARY
Bialka Termy

Але мені завжди заходить найкраще Terma Bania. Особливо їхні сауни, басейн з штучною хвилею, гірки... Ну і коктейлі в басейні.

5. Для добрих коктейлів в Кракові - завітайте в Budda Bar на площі Ринок (там лише невеличка табличка і вхід в подвір'я).
Півлітровий Лонг Айленд переконує дуже добре.

6. Деколи, коли менше туристів, спробуйте попити кави на 2 поверсі над Сукенніце. Вхід - через музей, якщо спиною до Маріацького костелу і Міцкевича, то біля проходу в Сукенніце справа є вхід в музей, там ліфтом або пішки.
Красиво спостерігати за натовпом, попиваючи кави ☕ чи коктейль 🍹 зверху.

7. Якщо ти дійсно фанат кави - то маленька палярня кави Ja-Wa, що по вул. Кармеліцкій 17 - то просто знахідка. І якщо любиш чаї - то теж.

8. Найкраща пивоварня в Польщі - Ursa Maior Concept Store & Pub на площі Вольніца в Кракові.
Точніше, це паб від пивоварні, а сама пивоварня розташована в Бещадах - ближче до українського кордону. Якщо хто буде їхати на Смільницю - то обов'язково заїдьте в Ursa Maior.

====
Чудових вихідних, смаку і настрою.
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/14 @ 12:45
#подорожі #езотерика #магія #руни #вибір

Напишу трішки про магічні події, які відбувалися під час останньої подорожі на Балкани.

Коли у вас неспланована подорож, то, я вважаю, завжди потрібно мати якусь підручну гадальну систему: руни, таро, монетку, сірники, або просто гугл сервіс, якому можна сказати "flip a coin" (прямо в пошук гугла введіть, українською означає "підкинь монетку).

Я здавна використовую скандинавські руни, зараз навіть закінчую викладати курс ("Скадинавські руни (Старший Футарк): Магія Древніх Богів"), про який розкажу додатково.

Отже, магія.

Ми мали заїхати в Косово, нам це не вийшло, бо ми не мали оформленої візи (про це теж пізніше напишу), тому ми почали трішки випереджати графік.

І, ось, заїхавши в Боснію і Герцеговину, точніше в Мостар (там, де красивий міст через красиву річку), наш план був поїхати в Сараєво. Ми пропустили Кравіцькі водоспади, бо інакше б в Сараєво не доїхали вдень, і з Мостара поїхали напряму в Сараєво.

Проїхавши кілометрів 10, і почавши захоплюватися краєвидами навколо, нас наздогнала шалена злива, така, що видно було за метрів 10-20. Злива нас догнала, облила і перегнала. І уже ще за кілометрів 30-40 ми раптом стали в колєйку, довжиною в кілометр (тільки те, що ми бачили). По карті там десь мав бути тунель, але ми його візуально не бачили. Простоявши хв 10-15, не побачивши жодної машини, яка б їхала з зустрічного напрямку, ми вирішили потягнути руни з питанням "Чи стояти далі і намагатися проїхати на Сараєво?".

Нам випала перевернута руна Тейваз (перша на картинці в прямому положенні). Загалом Тейваз - руна напрямку і досягнення цілі, але коли вона випадає перевернута - то точно не в тому напрямку їдемо.

Наступне запитання: "Чи їхати нам на водоспади, які ми пропустили?" У відповідь випала руна Перт - руна Вищих Сил, Божественного, Магії і Езотерики (друга в картинках). Для мене це значило, що дорога на водоспади буде мати якісь Божественні втручання, які мені ще невідомі.

Оскільки в Сараєво все одно хотілося, то ще поставив запитання "А після водоспадів як складеться дорога в Сараєво?" Тут вже випала перевернута руна Лагуз - руна води, потоку, допомоги середовища (третя в картинках). Це значило, що нема чого навіть спробувати - нас може взагалі залити і втопити і не треба потикатися в напрямку Сараєво.

І ще одне запитання, яке вже захотілося задати "А як буде на водоспадах?" У відповідь випала руна Уруз - руна, що означає надзвичайно потужну силу. (четверта картинка).

Що робити? Прийшлося з колєйки розвертатися і їхати в напрямку водоспадів. Чому в напрямку? Тому що кілометрів за 50 цією дорогою почали траплятися великі бігборди з запрошенням в Меджугор'є - один з найбільших християнських центрів паломництва Європи. Я, насправді, взагалі про нього забув...
Тому руна Перт - Божественне втручання - якраз проявилася тим, що ми заїхали в Меджугор'є, в місце, де являється Діва Марія, і де сама енергетика - надзвичайно потужна.
Якщо будете собі планувати поїздки в тих районах - обов'язково заїдьте і помоліться там, на горі, де були об'явлення.

Щодо руни Уруз на водоспади - то для мене тепер руна Уруз - це і є водоспад - рівна за потужністю, неймовірна за враженнями, і натхненна на подальше.

==========

Натхнення вам, допомоги і втручання вищих сил, потоку і сили в житті (і все - в прямому положенні))) )
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/11 @ 10:50
#подорожі #корицький #підсумки #балкани

Після натхненної поїздки завжди цікаво, скільки чого зроблено, витрачено, відвідано, проходжено.

=======
Подорожні дані:
- тривалість поїздки - 14 днів
~ 2️⃣2️⃣6️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ кроків (~ 1️⃣6️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ кроків в день = ~12 км в день)
- пересування: власне авто
- кількість окремих країн (без України): 🔟 Україна-Румунія-Болгарія-Північна Македонія-Албанія-Хорватія-Чорногорія-Хорватія-Боснія і Герцеговина-Хорватія-Словенія-Італія-Словенія-Сербія-Румунія-Україна
- Загальна протяжність ~5300 км
~82 годин 🚘 за кермом
~5.2 л/100 км витрати дізеля
~64 км/год середня швидкість

Хтось потягається?)))

==========
Фінансові дані в підсумку за 14 днів (нас було 2, тому витрати трішки більше запланованих, але якщо б було хоча б 4, то було б відповідно дешевше на відсотків 30)

- Проживання на 2 осіб ~300 євро (уточнюю, що за 14 днів), замовлялося виключно на Booking.com і виключно сьогодні на сьогодні або максимум на завтра)
///Якщо б були 4 особи, то вартість проживання була б та сама
- Харчування на 2 осіб ~490 євро
- Витрати на пальне, автобани і парковки, міський транспорт ~590 євро (теж можна було поділити на 4)
- Музеї, входи в замки, палаци і всяке таке типу Плітвіцьких озер ~60 євро

Загалом: ~1500 євро на двох, коли проживання замовляєш на зараз, дорога - кожних 50 км може мінятися маршрут, харчуєшся виключно в кафешках (не ригаловках, зверну увагу), п'єш і відпочиваєш.

Якщо б було 4/8 (дві машини, для прикладу), то вартість на одного була б ~400-450 євро ЗА ВСЕ!

================
Коротко про кожну країну - у попередніх постах. Про магію в дорозі - в наступних. Частина фоточок - теж в попередніх постах. Частина додаткова - в моєму інстаграмі.
====

❤️ ❤️ ❤️ Все решта - в пам'яті.

І як казав Ясунарі Кавабата у своїй «Танцівниці з Ідзу»: "Супутник у дорозі – що співчуття у житті".

Співчуття вам у житті, хороших супутників у дорозі, погоди на відпустки і настрою в роботі.
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy2019/06/07 @ 10:15
#подорожі #корицький знову #румунія

➕ Після усього маршруту і країн повернення в Румунію радувало тим, що місцева картка, яку я купив на початку, мала безлімітний 4G. В інших країнах вона роумінгу не мала.

=======
Тімішоара, Румунія

➕ Красиве, чисте місто, з деякою кількістю архітектури, тихе і спокійне

💫 ❤️ Вражає тим, що має багато дивних модерних скульптур по всьому місту.

❤️ Звичайно ж, кава мусє биць

➕ Вартує відвідин і прогулянок

==========
Орадеа, Румунія

❤️ Я б це місто відвідав би тільки за те, що там прибиральники їздять на смарт-електрокарах.

➕➕ Величезна центральна площа, невеличкий пасаж

➖➖ Каву треба шукати.

➕ Великі парки

➖ Замок - нічого особливого, але ми попали на змагання бульдогів і виставку-розпродаж машин (я писав раніше https://facebook.com/story.php?story_fbid=2289269537989685&id=1690942901155688)

❤️ Місто - відчувається минула слава в архітектурі, помпезності, центральній частині.

================
Кордон з Україною

💫💫💫‼️‼️‼️⚠️⛔🚫🚳🚯🚱🚷📵☢️☣️
І ще багато знаків оклику.

Їхати через Дякове - то вже краще через Будапешт або навіть об'їхати через Польщу. Жопа з дорогою починається з митниці і триває майже до Мукачева.

Всього 2 години на 10 км і ви десь проїдете до більш-менш дороги після тої атомної війни, яка там твориться.

Тут тільки одна пісенька згадується: "Ні за чьто на свєтє нє хадітє, дєті, в Дякове на кордон..."

====
❤️ ❤️ ❤️ Все решта - у фоточках.

Сонця вам в душу, кави до настрою і сонячних вихідних.