Facebook

Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/18 @ 12:47
Недомайстри
----------------
В білих одежах.
Правильні вправи.
В думках туман.

=============
Олександр Корицький, 18.05.2011
Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/17 @ 12:18
А ви знаєте, хто такі вбивці мрій?

Вбивці мрій живуть з нами і навколо нас. Це люди, які, коли чують ваші мрії, бачать ваші мрії, розуміють ваші мрії, знищують їх в два прекрасних способи.

Перший спосіб.

У вас є мрія. Ви поділилися нею з таким собі вбивцею мрій, хоча цього не знали. Дійсно глибока, красива мрія. Наприклад, купити собі приставку Xbox. Можливо, вам просто хотілося поділитися і проговорити це вголос другу, подрузі, знайомому чи знайомій, щоб спробувати на смак цю мрію. А за декілька днів ви бачите або дізнаєтесь, що ця людина собі купила цю приставку, з такими ж параметрами, з такими ж усіма характеристиками, які ви визначали місяцями.

Або у вас є інша мрія. Наприклад, сходити на концерт улюбленої групи, але недостатньо грошей чи нема можливості кудись виїхати на цей концерт. А потім зі стрічки в соціальних мережах ви дізнаєтесь, що цей вбивця мрій там побував, і не просто побував, а ще й з кимось з інших з твого оточення.

Другий спосіб, не менш вбивчий, ніж перший.

У вас є мрія. Прекрасна, глибока мрія. Можливо, ви навіть не хочете її реалізовувати. Ви просто хочете її мріяти. Наприклад, хочете мріяти про невеличкий вітрильник з радіоуправлінням, з яким ви будете ходити на якусь водойму і керувати ним в гожу, ясну погоду. В принципі, воно вам нафіг не треба. Бо до водойми далеко. Часу нема. Та й швидко може набриднути. Тому просто продовжуєте мріяти. Аж тут цей дуже повільний вбивця мрій або сам, або навіть підбиває знайомих і друзів, і дарує вам... радіокерований гвинтокрил. Наче приємно. Наче класно. Подарунок, а ти хлопчик 40 років (ну добре, дівчаткам це теж може бути цікаво). І наче класно побавитись. Але то ніхрена не приємно. Бо ти вже точно не купиш собі радіокерованого вітрильника. Ну не купиш, будемо відверті і щирі. Та й цим гвинтокрилом ти побавишся раптом раз чи два, щоб зробити приємне тим людям, які це подарували. Але ця кулька не радує. І тому з'являються змішані відчуття. Дуже змішані. Змішані з лайном. Отруєна мрія. Поламане життя.

==========

В обох способах наче хороші люди з хорошими намірами це роблять. Але це токсично. Це зло. Це порушує особисті кордони. Це вбиває мрії. Питайтесь в людей, яким ви хочете щось подарувати, чи воно їм треба, чи таке їм треба. Досліджуйте, цікавтесь людиною. Зрештою, краще подаруйте шкарпетки. Їх хоч не шкода викидати.

#думки #вбивцімрій
Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/15 @ 18:07
Запрошую на онлайн-подію усіх, хто цікавиться управлінням проектами та кар'єрою керівника проектів.

Усі деталі - в пості.
Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/15 @ 14:39
Ділюся схемою того, як визначити, на якому рівні в тебе проблема, злидень, програма чи завтик.

Поділив типологію практик, які можуть допомогти при стандартних проблемах, на Шляхівські та інші, загалом відомі чи легко доступні техніки чи напрямки.

Якщо будуть питання - коментуйте, схема жива, може змінюватися, тому буду радий відгукам, чи корисно і чи потрібно таке.

#езотерика #шляхвбезодню #магія #біоенергетика #схеми #злидні
Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/13 @ 13:46
Свята закінчилися, тепер вже можна і поговорити.

Про олів'єшечку, раф і російськомовну макулатуру

=============
Я ніколи не був прихильником і фаном російських чи російськомовних письменників. Так, в мене є книги декількох російськомовних фантастів, але ні, це не Дяченки і не Олді. Але я не читав Толстого, Горького, і всіх таких. Перечитав дещо Достоєвського, зрозумів, що це не мій формат життя. Тому здавати російськомовну макулатуру на макулатуру вважаю абсолютно прийнятним.

Проте моя особиста думка, що бездумно всесвітню літературу скидати на макулатуру, якщо нема українського перекладу з оригіналу, нічим не краще за сталінізм і гітлеризм. Інформація потрібна. Спочатку перекладемо її, а потім всю іншу макулатуру здати.

Водночас можливо ви не зауважили, що багато українських кав'ярень перестали готувати раф. Для тих, хто ще не спробував - раф є по суті кавою з вершками і сиропом. Але його історія починається в Москві 96-97 року. Тому в гонитві за дерусифікацією ми не беремо приклад з львівської мережі "Локаль" та багатьох алкогольних мереж, де коктейлі "White Russian" (Білий руський) замінили на "Dead Russian" (Мертвий руський), і ще багато таких же змін.

То чому не запропонувати рафу іншу назву? Наприклад кава з вершками. Є ж кава по віденськи - коли збиті вершки викладають зверху на подвійне еспресо. То можна назвати цю каву "по галицьки", або "по рівненськи", чи "по чернівецьки"...

А що, ви все ще їсте олів'єшечку? Отой салатик улюблений, який називають також "Столічний"? А весь світ називає цей салат "Russky"... А ще скажіть, що ви не знали, що цей салат придумали в Російській імперії. І початково він називався "майонезна закуска під зубровку" і робився з нарізаних скибочками м'яса смаженого рябчика, відвареної картоплі, свіжих огірків, каперсів і оливок під особливим пікантним соусом темного кольору, змішаним уже з "соусу провансаль" із приправою з ферментованих соєвих бобів соя кабуль. А потім через неміч і дефіцит це все перетворилося в до цього часу улюблений багатьма українцями салат олів'є, подекуди відомий також як "м'ясний", бо в деяких місцевостях ковбасу варену замінюють на відварену телятину.

То що, будемо їсти олів'єшечку? Не будемо пити раф?

Подвійні стандарти як образ життя ((((((

Сподіваюсь свята у вас пройшли в затишку та приємності.

#думки #всесвіт #взагалі
Олександр Корицький. Знову життя як магія
Олександр Корицький. Знову життя як магія2024/05/10 @ 17:07
Musée du Louvre, Paris
Якось я був у Луврі і саме ці картини мені дуже запали до душі. Кожна з них має свою спеціфіку і свою майстерність. Часто собі нагадую про них.

Особливо я захопився творами Джованні Паоло Паніні. Навіть зараз його увага до деталей викликає захоплення. Можна назвати його гіперреалістом 18 століття))).

=========
Радості, настрою, натхнення і смислу.

#життяякмагія #мистецтво #живопис
Back to top