Фото

В мене сьогодні творчий настрій, тому вирішив поділитися творчістю.

Десь в березні 2017 року знайшов такий собі геймифікований сайт, де можна постити свої фотки, і такі самі фотографи, як ти, оцінюють твої фотки лайками, конкурси проводять Ґуру фотографії – вже відомі в світі фотографи, або ті, які досягають рівня Ґуру в цій грі, можуть проводити вже свої конкурси.

Коли просто робиш фотки і викладаєш їх десь в соціальних мережах, то деколи думаєш, що нема такого зворотнього зв’язку, як очікуєш, або чому не лайкають ту фотку, над якою ти сидів цілий день, або яка тобі ну просто медитативна…

В Ґурушотс (http://gurushots.com) – ще інший підхід. Ті фотки, які ти навіть не думав виставляти, обробляти, чи показувати, оживають в певних тематичних конкурсах-змаганнях, і досягають просто вершин.

Таким чином моя перша фотка на новому фотоапараті – просто пробував перо, як то кажеться, отримала “Вибір ґуру” – одну з найвищих нагород. А це просто Вотан, валяється на підлозі, і дивиться телевізор.

Ще одне, що колись мені сказали – що я не вмію фотографувати портретів. Спеціально включу сюди декілька портретів, які подобаються самому і зроблені мною.

І взагалі мені подобається вуличне фото.

А взагалі, я черпаю натхнення в Сальвадора Далі, в якого кожна картина чи інсталяція – це окрема історія. І ми з Olena Kayinska, мабуть, схожі на Далі в цьому – кожна картина чи фотографія потребує цілої розказаної історії.

Зараз осінь – пора творити і витворяти, і завдяки друзям, які теж фотографують, я теж отримую натхнення: Sergiy KorytskyyDace KundrāteKateryna VoroninaSvitlana Khimiy.

Залишити відповідь

Повернутись вверх