Фітнес-трекери на кожен день

Поки мав декілька вихідних, прийшло багато тем для написання.

Перша з них – дуже коротко про фітнес-трекери.

Nixon The Mission

Я особисто користувався майже 4 роки кастомним (зробленим під замовлення) Nixon The Mission. Перший смарт-годинник з можливістю плавання, катання на лижах і інших екстремів. Усього 480 євро. Не рекомендую. Хоча я був задоволений. Але потім – проблеми з європейською підтримкою (я жив в Кракові тоді і все рівно не отримав жодної підтримки), проблеми з прошивкою (бували моменти, коли просто йшов в перезавантаження), проблеми з зарядкою (контакти постиралися і не заряджався. Звичайно ж допомогли на львівському радіобазарі – перепаяли, і ще рік тримався). Я його тестував тут: https://www.instagram.com/p/BUPMjvPgF72/

Але я не про це. Зараз на ринку почали бути доступні годиннички і браслетики з купою функцій по здоров’ю – пульсом, тиском, насиченістю киснем в крові, відстеженням сну, стресу. Про крокомір мовчу

І що можна собі зараз взяти? Варіантів, які б легко підійшли, підключалися до якогось сервісу (я фанат Google Fit, можна ще Huawei Health – бо телефон вже 5 років від Huawei, Samsung Health) і були б ще достатньо дешевими – на диво, не так вже і багато.

Xiaomi Mi Band 4

Mi Band 4 (Xiaomi) – найдешевший наразі зі зручних, усього 600-700 грн (дивлячись де).
Має крокомір, пульсомір, відстеження сну, пару варіантів тренувань (типу біг, робота в залі, вільне тренування), кольоровий дисплей, з ним можна плавати. Рахує калорії.

Пише, що 20 днів роботи. Звичайно ж брехня, але днів 7-10 буде працювати, якщо все включити – а я зазвичай включаю все.

Має свою програмку Mi Fit. Не знаю, не користував, але я не фанат китайських програмок. Не впевнений, що воно синхронізується з Google Fit.
Отут: https://www.mi.com/global/mi-smart-band-4/

Huawei Band 4

Huawei Band 4. Майже все аналогічно до Мі Фіт 4: крокомір, пульсомір, водостійкий – можна плавати і вже плавав і душ приймав, відстежує сон, ласкавий будильник (дивиться, коли я виспався, і будить). Додатково вимірює насиченість киснем в крові – що воно таке не знаю, але довго розбирався, як воно працює, навіть писав на офіційну підтримку Huawei Ukraine. В результаті оновив прошивку до останньої офіційної – і воно з’явилося і запрацювало. Рахує калорії.

Ціна – 700-800 грн. Працює з Huawei Health. Оскільки у мене телефон Huawei, то це чудово. Синхронізується криво і впоперек з Google Fit, але є. Зарядки вистарчає днів на 4-5 при інтенсивному використанні і максимально включених опціях типу цілодобовий пульсометр.

ВЕЛИЧЕЗНА ПЕРЕВАГА: знімається частина браслета і там є зарядка в USB – так, саме в USB, а не на колишки чи на таблетку. Заряджається за годинку. Управляє камерою на телефоні (не знаю, як Мі Бенд – чи робить таке).

Всякі

Є ще купа китайських – вони працюють з перебоями, з своїми програмками, в своєму режимі. Якщо ти не фанат записування і зберігання даних, то як, наприклад, тискомір, можна взяти що-небудь з такою функцією за гривень 300-500 і воно тобі буде працювати.

Samsung

Про Samsung Gear Fit 2 і Galaxy Fit не пишу, бо вони з іншої цінової категорії – поза 2000 грн. Але для любителів Самсунга отут: https://www.samsung.com/ua/wearables/gear-fit-2-r360/SM-R3600DAASEK/

Але ці прибори вже на рівні ціні і характеристик Huawei Band 4 Pro – просто GPS вже на борту, а не береться з телефона, та й усе. І, можливо, можна музичку туди закидувати… Але це не точно)))))

Беріть собі щось, слідкуйте за здоров’ям, не тратьте багато грошей, і насолоджуйтесь життям.

Залишити відповідь

Повернутись вверх