Старі добрі комедії

Давайте трішки розважимося. Я давно не писав про фільми. А оскільки настрій якийсь ретроградний, бо пару старих добрих комедій. Які, можливо, відомі не всім, але, сподіваюсь, зайдуть всім. Жодного варіанту на кшталт Муві 43 (

Засліплений бажаннями (Bedazzled, 2000)

Чудовий фільм про те, як ми самі не знаємо, що хочемо і як цього хочемо. Це, звичайно, не Wishmaster (Виконавець бажань), але чорного гумору тут достатньо. Не такого, як в “Чорному дзеркалі”. Просто милого, хорошого, чорного гумору.

Милий Брендан Фрейзер в головній ролі страшно бажає завоювати кохання милої дівчинки і готовий піти на все. І тут дияволиця починає його підстьобувати. І в неї чудово це виходить. Усього 7 бажань, усього сім підходів до дівчини, і…

І мій улюблений момент, коли Брендан Фрейзер обрав бути дуже романтичним, поетичним, милим і творчим, і сидячи на заході сонця, не стримуючи своїх почуттів, плаче на захід – бо це ж так мило і романтично – і врешті каже “Та коли ж, сука, це сонце вже зайде!!!!”))))))))

Ну і додатковий бонус – оператор фільму “Засліплений бажаннями” – той самий, який потім буде оператором 2 частин “Матриць”.

Шлюбні ігри земних мешканців (The Mating Habits of Earthbound Human, 1999)

Одна із моїх улюблених сімейних комедій. З точки зору прибульців, люди виглядають так, як для нас – світ тварин.

І весь фільм розглядає людські шлюбні ігри якраз в такому світлі, і додатково порівнюючи з шлюбними іграми інших інопланетян.

Але фільм варто подивитися хоча б заради Кармен Електри – вона прекрасно зіграла))))

І Спермінатор – це буде мемчик на все життя)

Ой, хто говорить (Look Who’s Talking, 1989)

з Джоном Траволтою і Брюсом Віллісом (за кадром), але й з Кірсті Еллі (яку ви впізнаєте одразу)

Для тих, хто любить фільми про немовлят – це просто знахідка. Від зародження до народження і перші місяці дитини і те, як вона сприймає дорослих у цей час – це просто сімейна комедія.

Немовля на прогулянці (Baby’s Day Out, 1994)

Куди без цього фільму? Правильно, нікуди. Неймовірні пригоди Малюка і невпинні невдачі його викрадачів – це просто весь фільм сміху.

Хороших вихідних, хорошого настрою, хорошого сексу.

Залишити відповідь

Повернутись вверх