Символ віри найманого вбивці (іже “Кредо асасіна”, Assassin’s Creed)

Я ніколи не грав у “Символ віри найманого вбивці” (Assassin’s Creed) на жодній платформі. Проте, вперше побачивши трейлер на початку літа, я очікував цей фільм як відкриття 2016 року. Світова прем’єра відбулася 21 грудня 2016 року, в Польщі і Україні фільм запустили в прокат 5 січня 2017 року. Тому фільм став для мене відкриттям 2017 року.

Коротко

Однозначно дивитися в #IMAX. Фільм здебільшого графічний, тому дивитися в 2-вимірному режимі буде дещо не так. Ніколи не був в Севільї в 1492 році, але таке враження, що вона 100-200 метрова по всій свої площі. Красиво, хоч і багато будівництва. Камера з перспективи літаючої пташки додає багато приємних моментів.

Сцени рукопашного бою впродовж всього фільму тримають динаміку разом з постійними переміщеннями вверх і вниз будинками.

Декілька стрибків з вершин будинків захоплюють. Один з цікавих моментів для мене – стрибок з моста у воду, який у фільмі назвали “Стрибок віри” (Leap of Faith). 27-метрова водяна гірка в аквапарку “Aquaventure”  (комплекс Atlantis Palm Dubai, ОАЕ) також називається “Стрибок віри” (“The Leap of Faith, https://www.atlantisthepalm.com/marine-water-park/aquaventure-waterpark/water-slides), з якого треба мати мужність спускатися.

Загалом – один з найкращих фільмів за останній час!

 

Найманий вбивця: “Коли інші сліпо слідують за правдою, пам’ятай…”

Кандидат: “Правди нема.

Найманий вбивця: “Коли інші обмежуються мораллю або законом, пам’ятай…

Кандидат: “Дозволено все.

Найманий вбивця: “Ми працюємо в темряві, щоб служити світлу. Ми – наймані вбивці.

6 коментарів до “Символ віри найманого вбивці (іже “Кредо асасіна”, Assassin’s Creed)

Залишити відповідь

Повернутись вверх