Ось і закінчилася підготовка до створення наступного старшого аркану таро. В  цей раз реалізуємо 12 Старший Аркан – Повішений.

Зйомки аркану відбудуться в Тічіно, Швейцарія, на Дамбі Верзаска.

Саме з стрибка з цієї дамби в 1995 році розпочинається серія “Золоте око” про агента 007 Джеймса Бонда. в ролі якого знімався Пірс Броснан.

Наш Шлях до Повішеного:

Львів (Україна) – Краків (Польща) – Мілан (Італія) – Луґано (Швейцарія) – Тічино (Швейцарія)

Ми спробуємо повторити цей стрибок і зазняти на відео та фото. З тих матеріалів і буде створено 12 Старший Аркан Повішений.

Для тих, хто не стикався з цим арканом, нагадаю значення.

Повішений – одна з найзагадковіших карт в колодах таро. Він простий, і в той же час складний. Приваблює, але турбує. Нескінчено собі суперечить. Повішений – неспокійний, бо символізує парадоксальність нашого життя. Парадокс – це щось, що здається суперечливим, але в той же час є істинним. Повішений показує нам якісь істини, але вони приховані в своїх протилежностях.

Основним уроком Повішеного є те, що ми контролюємо відпускаючи – ми перемагаємо здаючись. Фігура на 12 Аркані здійснила надзвичайну покору – померти на хресті від власних страждань – але в той же час Повішений сяє від слави божественного розуміння. Він пожертвував собою, але постає переможцем. Повішений, як Аліса в Задзеркаллі, каже, що ми можемо рухатися вперед стоячи на місці. Відкидаючи час, у нас залишається позачасовість.

В зчитуваннях (гаданнях, мантиці) Повішений нагадує, що найкращим підходом до проблеми не завжди є найочевидніший. Коли ми хочемо когось подавити своєю волею – це саме час відпускати. Коли ми найсильніше хочемо знайти свій Шлях – тоді ми повинні жертвувати. Коли ми найбільше хочемо діяти – повинні чекати. Іронія в тому, що коли ми здійснюємо такі суперечливі дії, ми знаходимо те, чого шукаємо.

Ти коли-небудь себе випробовував? Це саме та карта для цього.

Коли ти прив’язаний, коли у тебе є будь-які прив’язки, очисться, прийнявши рішення і ставши Повішеним.

Час надходить. Час близько. Не час, коли ти висітимеш, безпорадний, безсилий, залишивши все на волю Вищих Сил. Це час, коли ти підійдеш до межі, до краю, за крок від Шляху в Безодню, де лише ти сам відповідальний за свої дії, за свій вибір, за свої рішення. Місце, де ти забереш своє життя і почнеш управляти Світом Безодні.

Зроби свій крок

>>>>————————> вперед

і ти правитимеш Всесвітом,

<————————<<<< назад

і ти втратиш Всесвіт і повернешся до 13-го поверху Матриці

Вивільнись.

XII. The Hanged Man II XII. The Hanged Man XII. The Hanged Woman