Декілька серіалів до перегляду

Приходить осінь. Ночі стають холодними, вечори довгими.

Ось вам декілька серіалів у стрічку.

Більше, ніж мистецтво (The Art of More), 2015-2016

Цікавий, динамічний серіал, в якому в кожній серії розказується про якийсь історичний або археологічний артефакт, показують різницю між оригіналом і підробками. А звідки це все береться? Колишній військовий, який побував гарячих точках, і накрав багато таких артефактів, добивається роботи на нью-йоркському аукціоні, і, паралельно з основною роботою і офіційними предметами, намагається продати тим вже клієнтам все накрадене добро.

Чорне дзеркало (Black Mirror), 2011-2017

Про цей серіал важко щось розказати. Його потрібно дивитися. Кожна серія – це окрема історія. Кожна серія – це перевершення любої книги Кінга, тільки про сучасний світ соцмереж. Кожна серія— це те, до чого ми можемо дійти. І не в найкращому напрямку.

Табу (Taboo), 2017

Специфічний серіал про чорну магію, війну між США і Великобританією, розквіт Ост-Індської компанії, кольористика в стилі Тіма Бьортона. Том Гарді (Tom Hardy) – сценарист, продюсер і режисер.

15 thoughts on “Декілька серіалів до перегляду”
  1. додам про свої вподобання: “Обдури мене” (теорія брехні) та “Людина з високого замку” (думаєте, про Львів? а от і ні! роздуми над тим, якби у 2-й світовій війні переміг Гітлер…якою була б карта Світу та яким було б суспільство)

    1. Oleksandr Korytskyy для недільного або вечірнього перегляду….бо коли знаєш, що хочеш подивитися – не маєш на то часу…а от коли з’являється час – від несподіванки починаєш тупити і вже не знаєш, що б такого подивитись…))))

Залишити відповідь