Якщо б Будда забажав того, Він міг би за сорок п’ять років Свого вчительства створити внутрішнє ядро з людей, добре підготовлених в області найглибшого змісту Його вчення, цілком здатних зрозуміти Його думку. Але цього Він не зробив; і необхідно припустити, що Він свідомо приховав знання, яке мав, щоб після Його смерті у послідовників не виникло спокуси набувати інформацію, яка не має відповідного переживання.
Цьому принципу приховування або маскування найглибших духовних істин повинен дотримуватися кожен духовний реформатор, якщо він бажає уникнути розходження або боротьби, які супроводжують різні розуміння доктрини. Без переживання твердження про справжність не має цінності; а при наявності переживання воно не потребує підтвердження.
Один коментар до “Ернест Генрі Шетток. Дослід усвідомленості”
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Мені здається що Гаутамі було все по при мешта, і якого дідька йому було щось від когось приховувати, а тим більше він і не думав що буде після його смерті.Але це все лиш мої власні припущення.Тому, вийдіть на той план де зараз перебуває Будда і спитайте його про все.