15 неприємних відчуттів, що насправді показують, що ви на правильному шляху

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В продовження теми про Зону комфорту і Зону стабільності

Дискомфорт – невіддільна ознака змін. На жаль, ми часто плутаємо його з нещастям і у спробі справитися з ним уникаємо змін. А між іншим, щоб досягнути нового розуміння, відмовитися від обмежувальних переконань і мотивувати себе на реальні зміни, відчуття певного дискомфорту просто необхідно.

Дискомфорт — сигнал, який часто може виявитися дуже корисним.

1. Відчуття, наче знову переживаєш дитячі страхи

Ти виявляєш, що в дорослому житті стикаєшся з проблемами, з якими боровся, коли був дитиною. І хоча на перший погляд це виглядає, наче ти нічого не взяв з того уроку, насправді це значить, що ти починаєш усвідомлювати, чому думаєш і відчуваєш таким чином. А це – перший крок до змін.

2. Відчуття «загубленості» і безцільності

Відчуття загубленості насправді є ознакою того, що ви стали бути більше присутніми у власному житті. Ти менше живеш спогадами і думками про майбутнє і більше перебуваєш в теперішньому часі.

Поки ти не звик до цього – тобі буде здаватися, наче ти збився зі шляху. Але пам’ятай, що насправді все навпаки.

3. Затьмареність «лівої півкулі мозку»

Частіше використовуючи праву півкулю (покладаючись більше на інтуїцію і емоції), тобі може здатися, що функції «лівої півкулі» стали губити своє значення. Раптом почали важко даватися таке, як концентрація, організованість и пам’ять на дрібні деталі.

Емоційні стани починають прориватися тоді, коли вони «вирішують» стать визнаними. І наша задача – перестати з ними боротися і протистояти їм. Щоб позбутися їх – потрібно натомість їх усвідомити.

4. Порушення режиму сну

Ти спатимеш набагато більше або менше звичайного, будеш прокидатися серед ночі, тому що не можете перестати думати про щось. Ти будеш повен енергії або повністю виснажений.

5. Відбуваються події, що змінюють твій звичний триб життя

Ти раптово змушений раптово переїхати, розлучитися, втрачаєш роботу, розбиваєш автомобіль, і т. д.

6. Сильна потреба побути самому

В якийсь момент ти розчаровуєшся в ідеї проводити кожні вихідні з друзями. Чужі проблеми почали виснажувати тебе більше, ніж інтригувати. Швидше за все, це говорить про те, що ти пройшов «перепрошивку».

7. Емоційні, яскраві сновидіння, які майже завжди запам’ятовуєш в деталях

Якщо сни – це наше інше життя, то безумовно, ти отримуєш додатковий час.

8. В тебе стає менше друзів

Тобі все дискомфортніше в компанії негативно налаштованих друзів. Головна проблема таких людей в тому, що вони самі рідко усвідомлюють свій песимізм, а сказати їм про це теж якось некомфортно. То ти просто потроху починаєш ігнорувати старих друзів.

9. Відчуття, що руйнуються усі твої мрії

Можливо, але на цей момент ти не усвідомлюєш, що рухаєшся до реальності, яка краще, ніж та, про яку ти мріяв, і яка більшою мірою відповідає тобі сьогоднішньому, а не тому, ким ти себе колись уявляв.

10. Відчуття, що твої думки – твій найзліший ворог

Ти починаєш розуміти, що твої думки дійсно формують твій досвід. Але це часто не так, до того часу, поки нашому терпінню не приходить кінець. Після цього ми намагаємося почати їх управляти – і ось тоді розуміємо, що ми завжди ними управляли.

11. Невпевненість з приводу того, хто ти насправді

Твої останні ілюзії про те, ким ти «повинен» бути, розчинились. Ти відчуваєш невпевненість через невизначеність!

Ти знаходишся в процесі розвитку. Коли все міняється в гіршу сторону, ми не відчуваємо невпевненості – ми сердимося і закриваємося.

Іншими словами, якщо ти відчуваєш невпевненість або невизначеність – це, як правило, веде до чогось кращого.

12. Розуміння, який довгий шлях ще попереду

Ти усвідомлюєш це тому, що можеш сказати, куди прагнеш. Це означає, що ти врешті знаєш, де і ким ти хочеш бути.

13. «Знання» речей, які ти б хотів не знати

Розуміння того, що хтось насправді відчуває, або що стосункам прийшов кінець, або що ти більше не можеш бути на цій роботі. Причина «ірраціональної» тривоги ховається в підсвідомому відчутті, яке поки що не приймається навсправжки через свою, здавалось би, нелогічність.

14. Сильне бажання говорити за себе

Те, що ти починаєш сердитися на себе за то, скільки ти дозволяв собі залишатися байдужим, позбавляв себе слова, або скільки ти дозволяв голосам інших людей звучати в вашій голові – це знак того, що ти, нарешті, готовий перестати їх слухати, і, в першу чергу, почати любити і поважати себе.

15. Усвідомлення, що тільки ти відповідальний за своє життя і своє щастя

Така емоційна автономія жахає, оскільки, якщо ти заплутався, вся відповідальність лягає на тебе. Водночас, усвідомлення цього – єдиний спосіб бути по-справжньому вільним. В цьому випадку, гра вартує затрат.

Leave a Reply

Back to top