Мандрівка по чакрах з Самудро Премом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На цих вихідних мені випала нагода побувати на семінарі в Samudro Prem – прямого учня Ошо, Майстра з 40 річним стажем (він почав вести групи з початку 1980х).

Самудро був вперше у Львові, і вперше проводив “Мандрівку по чакрах” – вступний 3-денний семінар, на якому ми пройшлися по:

🕉 темах, аспектах і функціях усіх чакр (7 чакр в Ошівській традиції)
☸️ чотирьох рівнях чакр, або чотирьох тілах/планах
⚛️ попрацювали з медитаціями Кундаліні, динамічною, диханням по чакрах, внутрішньою твариною, джиберіш (вигаданою мовою, функція Вішудги – горлової чакри)
💮 дізналися багато про Аура-сома – систему, яка використовує запахи і кольори для очищення, захисту і наповнення на енергетичних рівнях

Ще раз переконався, що досвід викладання – велика штука. Колись у мене була нагода пройти коротке навчання у прямих учнів Карлоса Кастанєди, тепер – учня Ошо, але їх єднає те, що в першу чергу своєю функцією всі ці люди вважають донесення інформації до людей.
Якомога доступніше, простіше, зрозуміліше – і – ЕФЕКТИВНІШЕ.

Загалом, три повних дні, з 8 ранку до 20 вечора пролітали насичено, динамічно і в перекладах – адже я медитував, перекладав, знову медитував і перекладав.

Сподіваюсь, що переклад був зрозумілий і доступний)))))

Також Самудро буде в листопаді проводити тижневі інтенсиви у Києві та Харкові.

Дякую Samudro Prem за семінар.
Дякую Оксана Вовк за запрошення.
Дякую Тренінг-Центр “ТОТЕМ” за організацію.

І – короткий ролик з презентації в долученні.

 

One thought on “Мандрівка по чакрах з Самудро Премом

Leave a Reply

Back to top