Лист Роксани до Олександра Македонського

Ось цікавий епізод з життя Олександра Македонського, про який не всі знають.
 
Однією з його дружин була Роксана. І ось її лист, який би вона написала Олександру Македонському, якби перед тим прочитала книгу “Чоловіки з Марсу, жінки з Венери”:
 
💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Дорогий Олександре Македонський!
 
Я просто нетямлюся через гнів. Я надзвичайно сердита через те, що в останній вечір перед твоїм виступом у похід на індусів ти був зайнятий своїми солдафонами. Мене дуже злить те, що ти не звертаєш на мене увагу. Я дуже сердита на тебе, бо ти не хочеш провести цей час зі мною. Мене взагалі дратує, що ми мало проводимо часу разом. В тебе завжди знаходяться якісь важливіші заняття. Я хочу відчувати, що ти мене любиш.
 
Мені сумно, що ти не хочеш бути зі мною. Мені прикро, що ти так багато воюєш. Деколи мені здається, що ти б і не помітив моєї відсутності. Мені дуже і гірко і образливо, що ти постійно такий зайнятий. Я сердита, що ти не хочеш говорити зі мною. Мене зачіпає твоя уважність до мене. Таке враження, що я нічого не значу для тебе.
Я боюсь, що ти навіть не здогадуєшся, чому я засмутилася. Боюсь, що тобі це взагалі байдуже. Я побоююсь ділитися з тобою своїми почуттями – раптом ти мене відштовхнеш? Я жахаюся думки, що не можу нічого з цим поробити. Боюся, що я тобі набридаю і зовсім не подобаюся.
 
Мене бентежить, що я хочу бути з тобою, в той час, як ти проявляєш байдужість до мене. Мені незручно через мої знервування. Прошу вибачити мені, якщо я здаюсь нав’язливою. Мені шкода, що я недостатньо виражаю ніжні почуття і я недостатньо поступлива і лагідна. Вибач, що була холодна, коли ти не захотів провести зі мною час. Мені шкода, що я не дала тобі ще один шанс.
Вибач, що перестала вірити у твою любов.
 
Я дійсно люблю тебе. Тому і принесла вино і фрукти. Вирішила зробити тобі приємне. Я хотіла провести вечір по особливому, мені і зараз цього хочеться. Я вибачаю тебе за те, що ти віднісся до мене байдуже. Вибачаю, що не відізвався на мої почуття. Я розумію – ти захопився війною.
 
Нумо влаштуймо собі чудовий вечір.
 
Люблю тебе.
 
Роксана
 
П.С.: я б хотіла почути від тебе таку відповідь: «Я люблю тебе, Роксано, і мені так хочеться провести з тобою чудовий вечір. Я буду сумувати за тобою».
 
💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Будьте уважні до своїх партнерів. Але не перебільшуйте))))
 
Ви не з Венери і не з Марсу.

Залишити відповідь

Повернутись вверх