Тенет в рунічному квадраті

Мабуть, багато з вас бачили фільм «Тенет» режисера Крістофера Нолана.

Зовсім випадково я почув, що російською мовою Тенет переклали як «Довод». Будучи трішки філологом, можу погодитися з тим, що Тенет і Довод – два п’ятибуквених паліндроми – слова, що пишуться в звичайному і зворотному порядку так само.

Тенет російською

Але будучи ще й езотериком, навряд чи зможу погодитися з черговим ідіотизмом “перекладачів від бога”.

Але що таке Тенет? Чому саме Тенет? Чому одного з героїв прізвище Сатор? – нетипове, погодьтеся, прізвище для російської мови.

А ось вам і один із варіантів – в картинках.

Це називається “магічний квадрат” – записана рунами магічна формула з центральним словом Тенет.

Як додатковий елемент, слово Сатор, яке пишеться зверху вниз, зліва направо в прямому порядку. А вже в дзеркальній частині магічного квадрату Сатор перетворюється на Ротас (в фільмі це фірма Ротас Сек’юриті в Осло) – для непосвячених це інше слово. Але в рунічних практиках зворотня послідовність лише підсилює пряму. В результаті маємо повний квадрат, захищений зі всіх сторін.

І додатково, чому Опера? Приємно, до речі, що київська))))

Тому що четверта колонка і четвертий рядок – це слово Опера. В прямому читанні це слово Арепо (друга колонка і другий рядок) – невідома особа Томас Арепо з майбутнього, з якою Тенет намагається поспілкуватися (виділив синім). Існують думки, що у фільмі сам Тенет і є Арепо з дзеркального світу.

Значення використаних рун в цьому квадраті я додав окремим малюнком, бо, на жаль, писати рунами не так просто в мережі.

Висновок з того, як ці руни захищають, можете зробити зі значень, які вони мають.

Руни Тенета

Загалом, цей квадрат відомий ще з дохристиянських часів, ще з Римської імперії. Але до цього часу нема жодного чіткого визначення, хто ж такий “Арепо” в цьому квадраті. Бо в латинській мові це слово – га́пакс, гапакс лего́менон – воно ніде більше в латинській мові чи писемності не зустрічається. Для прикладу, багато які з нерозшифрованих знаків майя є гапаксами, біблейські (зокрема, гебрейські) гапакси становлять певну складність під час перекладання текстів.

А от рунами це – магія, яка захищає від зла, знімає температуру, нормалізує стан.

Життя – багатошарове, глибоке і досконале. Життя – це магія. Натхнення вам на тиждень.

 

Залишити відповідь

Повернутись вверх