Krakow Live Festival 2016

English here: http://korytskyy.lviv.ua/en/?p=486

У Кракові важко знудитися.

19-21 серпня тут відбувся вже водинадцяте Krakow Live Festival (http://livefestival.pl/pl/ARTYSCI2/Running-order) з неймовірним складом музикантів: Damian “Jr. Gong” Marley, Sia, Massive Attack, Roisin Murphy, Cage The Elephant, Chemical Brothers, Muse.

Музикантів було вдвічі більше, але з тих, що вирізнялися, пройдуся по кожному окремо.

Damian “Jr. Gong” Marley

Наймолодший син легендарного Боба Марлі, Деміан вперше виступав в Кракові, і я вперше попав на його і виступ, і слухав його взагалі. Зважаючи на те, що він виступав в п’ятницю о 19.00, я якось легковажно поставився до його виступу, але з другої частини зрозумів, що дарма.

Усім, хто любить реггі, рекомендую. Чудовий виконавець.

Sia

Думаю, що Сію (а ім’я вимовляється саме Сія, а не Сайа) представляти не потрібно.

Скажу лише свої враження.

  1. Її виступ в 21.00 почався раптово, чітко і рівно, що дещо збаламутило, бо було неочікувано вчасно….
  2. Весь концерт Сія з великою гривкою на очі стояла і не рухалася, тому всю увагу приваблювала постановка танців і на сцені, і на екрані. Це було красиво.

Трішки мого відео отут, на моєму каналі в YouTube. На жаль, YouTube блокує деякі кліпи, тому посилання на оригінали будуть в кінці.

 

Massive Attack

Я не знаю, хто був основним в п’ятницю на фестивалі, але Massive Attack для мене були саме величезною основною виставою, заради якої потрібно було йти в п’ятницю на фестиваль.

Виконавці композиції “Teardrop”, яка стала основною темою серіалу “Доктор Хаус”, вони прокачали аудиторію так, що багато людей просто плакали, сміялися, сумували і істерили.

Вікіпедія та інші джерела кажуть, що це дует, але в цей вечір Massive Attack виступали з 5 (п’ятьма!) солістами, якщо не більше.

Неймовірний колектив. Неймовірні були і локалізовані тексти, які йшли фоново. Мені все ще цікаво, хто допомагав їм працювати з тими текстами, бо зачіпали всю польську політику, міжнародні відносини, згадали і про Україну, хоча і в не дуже позитивному аспекті.

Рекомендую, де б ви не були і що б не робили – ходіть на виступи Massive Attack.

Roisin Murphy

Вона неймовірна! Ірландка Рошін Мерфі просто неймовірна! Її годинні передягання і бавлення з одягом захоплювали більше, ніж її музика, яка не була такою ж простою, як за часів гурту Moloko (для мене це теж відкриття), тому вся бутафорія і її вміння поводитися на сцені – однозначно потрібно бачити.

Рошін Мерфі в Молоко

Рошін Мерфі на Krakow Live Festival 2016

Однозначно – відвідувати її виступи і слухати її музику для непересічного вуха.

Cage The Elephant

Хороший американський роковий гурт, який вміє запалювати і розрухувати натовп. Але бути йому вічним фіналістом шкільних балів та хеппі-ендів про школу. Не щось надзвичайне, але пострибати і подуріти під цей гурт – сам смак.

Зважаючи, що після них йшли Chemical Brothers, Cage The Elephant розігріли публіку достатньо потужно.

Хочете поскакати чи потрібно таку музику на вечірку – Cage The Elephant саме те!

Chemical Brothers

Я вперше попав на цих чуваків. Вони потужні. Самі ховаються в тіні від проекцій на екрани, але відеоряди у них бомбезні!

Це було майже півтори години драйву, відеорядів та супермузики.

The Muse

Не знаю. Група хороша. Музика хороша. Навіть тексти хороші. Але вони мені схожі на ZZ Top: класна музика і ніфіга не розібрати тексту, хіба слова “…control us… victorious… they…” Мабуть, це найбільше я музиці не люблю – мурмотіння тексту. Але, якщо Beatles в Yellow Submarine промурмотіли щось, що до сих пір не можуть розібрати, то чому Muse повинно наживо відставати?

Загалом окремий концерт спеціального гостя – Muse – був чудовий. І попсовий….

На завершення…

Krakow Live Festival організаторам вдався чудово, можна було і побухати всередині (пиво і єгермайстер), і потусити, і MasterCard Lounge було окремо, і їжа перекускова була, і чисто (бо ні напої, ні їжу виносити не можна було з харчової ділянки, але…. за межами ділянки стояв RedBull і Tymbark, де все рівно наливали і роздавали. Для далеких гостей можна було на фестивалі пожити в наметах.

А ось альбом з 21 відео та декілька фоток з фестивалю:

https://www.amazon.com/clouddrive/share/7VrfBWLeXNdipSurgf2vI9UCuWTHvIxQSBlKomMByPJ?v=grid&ref_=cd_ph_share_link_copy

3 thoughts on “Krakow Live Festival 2016

  1. Сповіщення: Oleksandr Korytskyy

Залишити відповідь

Схожі пости / Related Posts

Трохи музики

Тут масова тусня почалася з приводу "покажіть своє красиве"...   Ну все у мене красиве, шкода вибирати. Тому поділюся аж…

Фестивалі 2020

Сьогодні трохи про музику. Мені тут фейсбучек підкинув, що в червні в Кракові знову відбудеться Impact Festival Official Event, Atlas Arena,…

DubFX Roots

Хочу поділитися туром Dub Fx. https://bnds.us/dqokjy Мені його колись ще в 2011 показали, і з того часу я від нього балдю.…

Honeywind

Що ви робите, коли хочете зробити приємне або запам'ятати людину? Я, до прикладу, створював плейлісти.... Довго, нудно сидів, переписував з…