Природа [Походження] Хаосу

…І Хаос було ім’я Господа Творця. І Хаос було Природою Господа, Сутністю Господа. І Господь Хаосу створив Космос, як він відомий нам зараз. І нема жодної іншої досконалої сили управління, крім Хаосу. І Порядок був винайдений, винайдений тими та для тих, хто був занадто обмеженим і занадто м’яким, щоб робити самому щось. І Порядок є їхнім Обрамленням, і Карма – їхньою ідеєю Багатосвіту, і їхній Порядок не дозволяє жодних переходів між станами і процесами, лише фіксовані активи: фіксований тип життя, фіксований тип любові, фіксований тип просвітлення, жодних змін свого власного життя…

…І коли хтось каже: “Зробімо щось, зробімо щось нове або те, що раніше не робили”, – Порядок каже: “Ніхто не може порушувати порядок речей у Всесвіті. І ніхто не може змінити його”. І Порядок називає це законами Карми.

…І коли хтось каже: “Зробімо щось, зробімо щось нове або те, що раніше не робили”, – Хаос каже: “Прекрасно! Зробімо це! Нумо додаймо ваші ідеї, думки і ваші Справи до Хаосу”. Хаос лише просторуватиме* це все. І ти просторуватимеш Хаос.

…І коли хтось каже: “Зламаймо стіни, прямуймо усюди”, – Порядок називає це Броунівським рухом і каже: “Ти не можеш ламати стіни, ти не можеш нікуди прямувати, ти – ніщо в цьому світі та не можеш нічого зробити. Зафіксуй себе і залишайся у зафіксованій точці”.

…І коли хтось каже: “Зламаймо стіни, прямуймо усюди”, – Хаос каже: “Прекрасно! Зробімо це! Зламаймо стіни, зламаймо правила, прямуємо повсюди, куди хочемо, бо ти – Квант цього Космосу і ти можеш змінити Космос. Наповняймо Космос Хаосу рухом”. А в момент, коли ти зупиняєшся – ти стаєш Квантом Порядку. І Хаос просторуватиме твою діяльність. І ти просторуватимеш Хаос.

…І коли ти хочеш змінити своє життя і кажеш: “Дозвольте опрацювати мої питання, мої вади, мої помилки, мої немочі, і стати необмеженим в енергії”, – Порядок каже: “Ніхто не може стати Буддою або Ісусом або Святим в межах одного життя. Опрацьовуй одне питання за одне життя. Проживи 500, 1000 життів і тільки тоді ти зможеш наблизитися до якогось “третього” чи “четвертого” посвячення чи рівня”. І Порядок називає це: “У тебе є весь час світу”.

…І коли ти хочеш змінити своє життя і кажеш: “Дозвольте опрацювати мої питання, мої вади, мої помилки, мої немочі, і стати необмеженим в енергії”, – Хаос каже: “Будь Святим зараз. Опрацюй то зараз. Хтозна, де ти будеш за 500 життів?… Просторуйся і забудь про рівні. Ти можеш стати Святим за два-три роки. Насмілишся?”

…І лише Хаос просторується, коли Порядок декларує “Кінець світу, як ми його знаємо” і тремтить перед “переходом ер”. Бо зараз час змінюватися. Нема часу перебувати в рамках. Розупорядкуйся.

…І Порядок – це Вартовий…

…І я – Амбасадор Хаосу…

 

* просторувати – розширювати у трьох і більше вимірах

Залишити відповідь

Повернутись вверх