12 Аркан. Повішений

Ось і закінчилася підготовка до створення наступного старшого аркану таро. В  цей раз реалізуємо 12 Старший Аркан – Повішений.

Зйомки аркану відбудуться в Тічіно, Швейцарія, на Дамбі Верзаска.

Саме з стрибка з цієї дамби в 1995 році розпочинається серія “Золоте око” про агента 007 Джеймса Бонда. в ролі якого знімався Пірс Броснан.

Наш Шлях до Повішеного:

Львів (Україна) – Краків (Польща) – Мілан (Італія) – Луґано (Швейцарія) – Тічино (Швейцарія)

Ми спробуємо повторити цей стрибок і зазняти на відео та фото. З тих матеріалів і буде створено 12 Старший Аркан Повішений.

Для тих, хто не стикався з цим арканом, нагадаю значення.

Повішений – одна з найзагадковіших карт в колодах таро. Він простий, і в той же час складний. Приваблює, але турбує. Нескінчено собі суперечить. Повішений – неспокійний, бо символізує парадоксальність нашого життя. Парадокс – це щось, що здається суперечливим, але в той же час є істинним. Повішений показує нам якісь істини, але вони приховані в своїх протилежностях.

Основним уроком Повішеного є те, що ми контролюємо відпускаючи – ми перемагаємо здаючись. Фігура на 12 Аркані здійснила надзвичайну покору – померти на хресті від власних страждань – але в той же час Повішений сяє від слави божественного розуміння. Він пожертвував собою, але постає переможцем. Повішений, як Аліса в Задзеркаллі, каже, що ми можемо рухатися вперед стоячи на місці. Відкидаючи час, у нас залишається позачасовість.

В зчитуваннях (гаданнях, мантиці) Повішений нагадує, що найкращим підходом до проблеми не завжди є найочевидніший. Коли ми хочемо когось подавити своєю волею – це саме час відпускати. Коли ми найсильніше хочемо знайти свій Шлях – тоді ми повинні жертвувати. Коли ми найбільше хочемо діяти – повинні чекати. Іронія в тому, що коли ми здійснюємо такі суперечливі дії, ми знаходимо те, чого шукаємо.

Один коментар до “12 Аркан. Повішений

Залишити відповідь

Повернутись вверх