Краків… Дощ… Віскі Teeling…

English here: http://korytskyy.lviv.ua/en/?p=447

Сьогодні у Кракові дощове попередження – до 50 мм опадів за 12 годин. В такий день все, що залишається робити – це найти щось смачне на вечір до книжки. Читаю зараз “Сезон бур” Анжея Сапковського з серії “Відьмак” в оригіналі (“Sezon Burz” Andrzeja Sapkowskiego z “Wiedzmina”). Тому потрібно щось міцніше.

Teeling Small Batch Rum Cask Finish
Teeling Small Batch Rum Cask Finish

Випадково знайшов таке. Ірландське віскі Teeling, зроблене в Дубліні. Мені стало дивно, що я його раніше ніколи не бачив. Аж раптом – віскі з етикеткою, як у обмеженої серії.

І так і є. Це не Обмежена серія (Limited Edition) в повному розумінні, але це Обмежена партія (Small Batch) з усіма атрибутами, крім номера пляшки.

Віскі, як не дивно, при дослідженні їхнього сайту (https://teelingwhiskey.com/teeling-whiskeys/), виявилося з 230-річною історією, дещо занедбане в другій половині 20 століття, і тепер його відновлюють.

Саме віскі дуже цікаве за смаком. Незважаючи на 46° міцності, запах після відкриття пляшки приємний, з легким відтінком міцності. Незважаючи і на те, що це суміш (бленд, blend), п’ється легко і смакується.

Я більше полюбляю солодкуваті або з присмаком дубу віскі, тому можу сказати, що це – вартує уваги для любителів ванільки, присмаку рому, в бочках з-під якого це віскі настоюють, і невисокої ціни в 116 польських злотих за 0,7 л (»30USD).

М’якість самого напою, те, як він прогріває, перша нота, смак і післясмак однозначно зробили мій вечір яскравішим та веселішим, як і золотистий колір Teeling Small Batch Rum Cask Finish (витримане у бочках з-під рому обмеженої партії).

10 коментарів до “Краків… Дощ… Віскі Teeling…

  1. можеш залишити для мене пару капель отого, що прогріває, для дегустації, а я матиму для тебе ще, що в пяну вишню, Рошен розливає…) Маю прямі поставки)

Залишити відповідь

Повернутись вверх