Картини в моєму житті

Протягом останніх кількох років (або й може 5-7) в моєму оточенні починають проявлятися, з’являтися і розвиватися люди з творчими здібностями.

Приємно, що частинку їхньої творчості я можу побачити, помедитувати, насолодитися, і навіть потім насолоджуватися щодня.

Однією з перших в моїй картинній галереї з’явилася чудова картина (як подарунок) від Maureeia Veronika – гори, хмари, море – езотерично-магічний сюжет, який до цього часу витягує в астрал.

Потім десь захотілося щось самому намалювати – і вийшла осінь. Хоча років 12-13 назад і вигадалося щось таке на склі…

Неймовірно пощастило і отримав, здавалося, просту картину від Людмили Коляди – кульбаби…

Але для любителів фантастики одразу асоціація – “Кульбабове вино” Рея Бредбері. Мабуть, тому, ця ніжна фантастична картина для мене відпочинково-астральна). Дякую, Людмило!

Декілька місяців тому я попав на виставку до Kate Bortnik Studio. Її “Яскраві літні спогади”, виражені в ірисах – це повний шквал емоцій.

І ось уже якийсь час намагаюся попасти до Олени Каїнської. На жаль, провтикав її виставку на III Міжнародному Фестивалі Параджанова (звіт був тут).

Але врешті думаю, що попаду. В цю п’ятницю, з 16 до 21 буде відкриття Lviv Art Days, де я нарешті побачу вживу її картини. Запрошую і всіх.

P.S.: звичайно ж, я бачив її картини вживу і раніше. Але у форматі виставки – побачу вперше.

Залишити відповідь

Повернутись вверх