Місця сили і святі місця виснажуються і щезають

)

 
Вперше зменшення сили та енергії місць я побачив і відчув в Онишківцях. Приїхавши на Джерело Святої Анни, переодягнувшись в свою довгу купальну сорочку, негатив від поселенців з монастиря просто відчувався в спину.
 
Ми довгі роки їздили на це джерело чудовим маршрутом:
 
Підгорецький монастир з чудотворною іконою та джерелом – Олесько – Почаївський монастир – Джерело Святої Анни, заодно відвідуючи ще й Джерело Святого Духа, що було в лісі неподалік.
 
В певний момент почала пропадати енергія, і одного разу приїхавши, ми не знайшли Джерело Святого Духа взагалі…
 
За якийсь час Джерело Святої Анни “спустили”, там пропала вода…
 
Далі – джерело в Раковці-Новосілках… Хороша, чиста вода, хороше місце… Доки там не почали будувати церкву і не понаставляли “псів”, які почали вказувати, як себе поводити на джерелі:
– так не ходи
– говори тихо
– вдягайся скромно
– собаки не мають права пити з святого джерела, вони брудні, їх треба гонити палками (реальна пряма мова від одного з “псів” від тамтої церкви)
 
Джерело втратило свою первинну енергію.
 
З останнього відчуття – те саме почало стосуватися джерела в Крехові…
Там почалася масовка і захоплення території… – Розбудова каплички, розкопали і зробили окремий басейн для купання… Здається, все для людей.
 
Але Крехів знаходиться на території потужного регіону сили, і бурі там часті. Десь місяць тому сама природа просто кинула дерево на капличку і вивернула її разом з арматурою.
 
І дивна ситуація. Здавалося б, люди ходять туди до місця об’явлення Діви Марії, джерело ж лишається… Але уже в декілька приїздів спостерігаю картину, що ті самі прочани проминають джерело і прямують до вивернутих і поставлених на землю хрестів, залишків каплички, зруйнованої цегли…
 
Будьте уважні. Сила і духи не живуть вічно в тих самих місцях. І коли їм набридає людська тупість і нехлюйство, вони йдуть далі. А багато лишаються біля розбитих корит…
 
Сподіваюсь, що інші наші місця сили в Україні – Хортиця, Бакота, Вилково, Софіївка в Умані – не поповнять ряди ПУСТИХ місць.
 
Хай будуть духи і сила з вами.
 

Leave a Reply

Back to top