Трішки про поїздку до Умані, в Національний дендропарк «Софіївка», яку організовував Сакральний Світ.
Коли мене запросили провести 2-денний медитаційний тур Софіївкою, я трішки задумався… Скільки ж часу може піти на медитації на території, яка просто дихає езотерикою, магією, міфами, легендами? Це ж, як завжди, прийдеться обирати, з чим працювати, де довше посидіти, чому приділити увагу. Крім того, група може бути різноманітна, комусь щось одне потрібне комусь інше.
З останнім мені не звикатися – коли проводиш Міжнародний Езотеричний Форум і одночасно проводиш медитацію на 200-300 людей, то маленьку групку зрезонувати легко. Більша складність – залишити тільки те, що матиме найбільший вплив.
Але склалося так, що ми скоротили поїздку до 1 дня і вирішили це зробити в суботу. Запакувавшись компанією з 4 чоловік зі Львова в машину ввечері в п’ятницю, ми досить швидко заїхали в Київ (я опускаю виїзд зі Львова), поселилися, чудово випили по пиву і пішли спати перед чудовим днем в Софіївці.
З Києва до Умані – реально біля 3-3.5 год їзди, якщо не поспішати. Якби так було від Львова – то я б туди і їздив, щоб відпочити.
Софіївка немаленька – поза 170 га, але велика частина об’єктів зосереджена на вісі від Воріт Вести – які були нашої першою медитаційною точкою – точкою входження в медитації, в міфи і легенди.
Грецька Гестія, римська Веста і слав’янська Веста – це богиня домашнього вогню, уособлення початку будь-якої справи – запалення вогню. Ворота Вести в Софіївці – це ворота до Кундаліні.
І далі – звивистою алеєю, чимось схожою на завиток Кундаліні, як його символічно малюють на схемах чакр, ми пішли до точки, яка відповідає 1 чакрі – Ворота Флори, або Павільйон Флори. Він об’єднує Ворота Вести з Фонтаном Змія.
Для тих, хто знає, як репрезентується Кундаліні в езотеричних системах – це пряма вказівка на потік енергії від землі-Вести довгим тунелем-алеєю крізь першу чакру. І найцікавіше, що Фонтан Змія – не просто символічно, а дуже навіть глибоко езотерично – це фонтан, в якому вода самоплином піднімається на висоту 10-20 м, без штучного тиску.
І це чудово. Бо в реальності Кундаліні неможливо зрушити з місця штучно або навіть за допомогою практик. Відчуття можна симулювати, техніки можна називати “Підняття Кундаліні”, але зрушити з місця неможливо. А от почистивши і запустивши Павільйон Флори – першу чакру – Кундаліні почне сама підніматися.
Далі, від Павільйону Флори, від першої чакри, ми прогулялися до Тарпейської скелі – це трішки назад алеєю та через потічок. догори, навпроти родонового джерела. І тут ми попрацювали з другою чакрою – попрацювали з відкритістю і довірою.
Спускаючись з величної Тарпейської скелі, ми пішли далі навколо, повз гроти Сцилли і Діани – Гроти Страху і Сумніву і Щастя відповідно, через Долину Велетнів – і до Статуї Меркурія – який відповідає третій чакрі і за третю чакру – соціалізацію, значимість в суспільстві, капітал і гроші.
Так закінчилася перша третина нашої екскурсії-медитації.
One thought on “Національний дендропарк «Софіївка» (частина 1 – нижні чакри)”