Національний дендропарк «Софіївка» (частина 3 – центральні чакри)

Сьогодні – остання частина Чакральної Мандрівки Софіївським парком. Передостання частина тут:  Національний дендропарк «Софіївка» (частина 2 – верхні чакри)

На Шляху в Безодню ми працюємо з 9 чакрами, але для спрощення і через обмежений час на цю подорож я вирішив дати після 3 нижніх і 3 верхніх чакр ще лише одну – Анахату, або Серцеву.

Звичайно ж, в парку є цілий виділений острів, який репрезентує Серце – Острів Анти-Цирцеї, або Острів Кохання.

Як і у всіх попередніх знахідках, Острів Кохання – це відділений водами острів на Верхньому Озері, до якого ведуть 2 мости.

Якщо взяти до уваги, що Серцева чакра так само об’єднує Верхній світ і Нижній світ і є мостом між цими двома світами, то два реальних мости до Острова Кохання представляють Центральний простір, в якому з’єднуються потоки Космосу і потоки Землі.

Зосередження на Серцевій чакрі зараз достатньо популярне в багатьох школах і напрямках, і такі течії пропонують опускати розум чи піднімати тіло в Серце і діяти звідти.

Ми об’єднували потоки, але не опускали їх. Ми створювали мости і дозволяли потокам йти далі:

  • з Космосу в Землю
  • з Землі в Космос

На Острові Анти-Цирцеї ми створили тунель, який далі став фізичним – це Підземна річка Ахеронт – зв’язок світу живих і світу мертвих. Звичайний потік і звичайна екскурсія пливе вас від Верхнього озера до озера Ахеронт – від Народження згори – до виходу у світ.

В тунелі є 4 просвіти, які уособлюють 4 стадії життя людини

  • Народження
  • Юність
  • Зрілість
  • Смерть

Цікаво, що ті ж перевізники та екскурсоводи розповідають легенду про Софію, яка любила пропливати цією річкою переважно вночі і в зворотньому порядку – від Смерті до Народження, і це був один з чинників того, що вона була красива і молода аж до Смерті.

Всі розказують цю легенду, але ніхто не бере це до уваги, як практику))))))

Майже на цьому ми закінчили нашу екскурсію і медитації, але наша дорога пролягала через діброву, де залишився єдиний дуб – представник старої діброви – якому за різними оцінками від 300 до 400 років. І там, набравшись мудрості, спокою і величі – ми пішли у світ.

Медитуйте, шукайте незвичайне в житті, адже життя – це магія.

Залишити відповідь

Повернутись вверх