Старі добрі комедії

Давайте трішки розважимося. Я давно не писав про фільми. А оскільки настрій якийсь ретроградний, бо пару старих добрих комедій. Які, можливо, відомі не всім, але, сподіваюсь, зайдуть всім. Жодного варіанту на кшталт Муві 43

Засліплений бажаннями (Bedazzled, 2000)

Чудовий фільм про те, як ми самі не знаємо, що хочемо і як цього хочемо. Це, звичайно, не Wishmaster (Виконавець бажань), але чорного гумору тут достатньо. Не такого, як в “Чорному дзеркалі”. Просто милого, хорошого, чорного гумору.

Милий Брендан Фрейзер в головній ролі страшно бажає завоювати кохання милої дівчинки і готовий піти на все. І тут дияволиця починає його підстьобувати. І в неї чудово це виходить. Усього 7 бажань, усього сім підходів до дівчини, і…

І мій улюблений момент, коли Брендан Фрейзер обрав бути дуже романтичним, поетичним, милим і творчим, і сидячи на заході сонця, не стримуючи своїх почуттів, плаче на захід – бо це ж так мило і романтично – і врешті каже “Та коли ж, сука, це сонце вже зайде!!!!”))))))))

Ну і додатковий бонус – оператор фільму “Засліплений бажаннями” – той самий, який потім буде оператором 2 частин “Матриць”.

Шлюбні ігри земних мешканців (The Mating Habits of Earthbound Human, 1999)

Одна із моїх улюблених сімейних комедій. З точки зору прибульців, люди виглядають так, як для нас – світ тварин.

І весь фільм розглядає людські шлюбні ігри якраз в такому світлі, і додатково порівнюючи з шлюбними іграми інших інопланетян.

Але фільм варто подивитися хоча б заради Кармен Електри – вона прекрасно зіграла))))

І Спермінатор – це буде мемчик на все життя)

Ой, хто говорить (Look Who’s Talking, 1989)

з Джоном Траволтою і Брюсом Віллісом (за кадром), але й з Кірсті Еллі (яку ви впізнаєте одразу)

Для тих, хто любить фільми про немовлят – це просто знахідка. Від зародження до народження і перші місяці дитини і те, як вона сприймає дорослих у цей час – це просто сімейна комедія.

Немовля на прогулянці (Baby’s Day Out, 1994)

Куди без цього фільму? Правильно, нікуди. Неймовірні пригоди Малюка і невпинні невдачі його викрадачів – це просто весь фільм сміху.

Хороших вихідних, хорошого настрою, хорошого сексу.

Залишити відповідь

Повернутись вверх