Офіс та айтішники

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Минулого поста забув додати ще один серіал, який продовжує епопею ІТшників в світі.

Міфічний Квест: Бенькет Ворона (Mythic Quest, 2020).

Це просто вижимка життєвих ситуацій в царині розробки ігор. І хоча це не зовсім “Офіс” чи щось на кшталт, але запитання “Що? Бля…..? Що???” виникає часто.

Цікаве те, що серіал спонсорував Ubisoft – у створенні персонажів серіалу та комп’ютерній графіці. І, звичайно, купа референсів на Assassin’s Creed, World of Warcraft, та всяке таке))))

Плюс трохи історії розвитку ігор.

 

Для тих, хто ще не бачив попередні епопеї, то спеціально ділюся:

Силіконова\Кремнієва долина (Silicon Valley, 2014-2019).

Багато хто думає, що стартапери – це дико успішний народ з мегамозками і позахмарним IQ. “Силіконова долина” – це ближче до реальності і того, як в гаражі засновуються корпорації, які проблеми з патентами, відповідністю до купи регуляторних правил, і як ці ж стартапи фінансуються, управляються, розростаються і перепродуються.

6 сезонів ржаки.

Комп’ютерщики\ ІТшники (The IT Crowd)

Спеціально не пишу років, бо то класика. Невмируща класика для усіх, хто коли-небудь працював в офісі. Не тільки ІТшників.

Усього 4 сезони. Усього 25 серій. Британський гумор. Сімейний перегляд.)))))

І для тих, хто не розуміє ІТшних жартів.

Офіс (The Office)

Теж не ставлю років. Бо то просто класика. То просто капець… То просто вижимка злого офісного життя від сценариста Ґреґа Деніелса, того самого, який писав СНЛ (Сатурдай Нігхт Ліве, Saturday Night Live, Сімпсонів The Simpsons, і ще пару, про які я пізніше напишу)))))))).

Стиль – однокамерна сінема веріте. По нашому – документалка, без ржача за кадром. Шоб Асазнать Всю Суть.

Загалом – просто шедевр. І для сімейного перегляду теж.

Сьогодні страшне місячне затемнення. Бережіть себе – дивіться серіали.

Leave a Reply

Back to top