12 астрологічний дім

Вчора я пробував розказати про 12 дім.

І хоча мене перебила передача Секретний фронт на ICTV, розкажу сьогодні про цю цікаву інформацію.

Один з методів роботи з астрологічним прогнозом – рівнодомний підхід. У мене якраз декілька днів тому розпочався 12 дім. Доми в астрології починаються не відповідно до знаків Зодіаку, а з дня вашого народження + – 1-2 дні. Наприклад, якщо ваш день народження цього року – 27 березня, то 12 дім у вас починається 27 лютого. У цьому році мій перший дім розпочнеться 26-го березня о 5 чи 6й ранку.

Про що ми можемо дізнатися чи з чим ми можемо попрацювати під час 12-го дому? На чому взагалі зосереджуватися протягом 12 дому?

12 дім відповідає за ізоляцію, імміграцію, перебування або відчування себе жертвою, 12 дім – це практики в самотності, це – аскетизм, це – пожертви.

12 дім дає можливість відпрацювати все, що протягом року приховувалося, затискалось, витіснялось.

На відміну від традиційного грудня перед Новим роком, коли ми вже готуємося святкувати і думаємо про те, що ми можемо робити в Новому році, 12 дім навпаки – пропонує завершувати все, що починали.

Протягом 12 дому питайте себе: Для чого я живу? Чи тим я займаюся? Чи отримую насолоду від життя? Чого я хочу насправді? Чому я боюсь або чого я боюсь?

Проконсультуватися детальніше можна у Анни Вергелес та Марини Некрасової.

Якщо брати відповідність у рунах – а ми нещодавно розпочали проект об’єднання астрології+руни+каміння, то це може бути потік Іси або Навтіза – занурення в себе і усвідомлення усього важливого в житті.

Пам’ятай приділяти час собі. І не тільки протягом 12 дому, але і впродовж року. Спокою та натхнення вам.

Залишити відповідь

Повернутись вверх