Мультфільми Роберта Саакянца – Арменфільм

На днях мені нагадали про чудові мультфільми, точніше, чудового мультиплікатора, який робив чудові мультфільми – Роберта Саакянца, він же – “Арменфільм”.

Я на його мультики залип ще з дитинства, і люблю їх час від часу переглядати. І хоча навіть є його вікі-сторінка українською мовою, не скажу, що бачив всі поза 100 творів, до яких він тим чи іншим чином доклав руку.

Але, оскільки я люблю поєднувати все на світі з магією, то можу сказати. що принаймні 5 мультиків випередили свій час, “Матрицю”, “Початок” (Inception) (я про нього писав давніше Початок, Шизополіс, Інтакто), Хакерів сновидінь (то вже не фільм, то напрямок), і йшов в ногу з Кастанєдою.

Взагалі, мультики Саакянца – це неймовірний астрал. Хто ще не вміє літати, переміщатися, телепортуватися чи ще щось робити в астралі – то дивіться ті мультики, і ви все навчитеся.

На мою скромну думку, якби Хакери сновидінь, практики Тенсегріті, чи інші всякі такі чуваки дивилися “Арменфільм”, то в них би повідпадала куча непідтверджених теорій.

Для прикладу, карта сновидінь. Карта сновидінь – це, як завжди, невірно перекладений термін з робіт Стівена Лабержа “Lucid Dreaming” (Яскраві сновидіння), де Лаберж пропонував “замовляти”, або, точніше, планувати майбутні сновидіння.

Переклад ідеї “планувати ландшафт сновидінь” переріс в “мапування сновидінь” (картография сновидений), що стало неадекватно пасивним з’єднанням пасивних сновидінь з фіксованими точками переходів між локаціями. Та сама ідея побутує і в “Матриці”, де є тільки визначені точки входу і виходу, і тільки в третій частині Нео починає роздуплятися, що то все одно глюк. Але Хакери сновидінь навіть “розробили” FirstGate – програму для картографії сновидінь, точніше, просто звичайний щоденник, для фіксації обмеженого світу пасивних сновидінь.

Так ось, Саакянц порвав усі ці ідеї своїми мультиками – неймовірні переходи через портали, які з’являються там, де вони тобі потрібні, астральні трансформації (зміщення вузлової точки – більше відомої як “точка сборки”) з людини в тварину, в гори, ландшафт, об’єкти – це просто візуальний посібник по роботі з астралом, який треба було дивитися до виникнення Хакерів, чи “Початку”, чи “Матриці”, чи “Тринадцятого поверху”.

Отже, основна серія:

  • Кикос
  • Три синих-синих озера малинового цвета
  • Кто расскажет небылицу
  • Ух ты, говорящая рыба (Моя улюблена фраза з цього мультика: “Мой дед говорил: делай добро и бросай его в воду”)
  • В синем море, в белой пене (“Оставайся, мальчик, с нами – будешь нашим королем”)
  • Ишь ты, Масленица

Спробуйте переглянути їх всі, але як інструкції по роботі з астралом – вас чекає багато відкриттів.

А щоб поржати, порозважатися. і вийти з думкових (ментальних) шаблонів і обмежень, перегляньте ще одну серію мультиків від Саакянца – “Таверна“.
Найулюбленіша фраза звідси: “Было у меня предчувствие, что внутренний голос меня обманет”.

Хорошої середи, яскравих сновидінь, більше виходів за рамки, та настрою!

І маленьке посилання на ютубі на всі ці мультики:

Залишити відповідь

Схожі пости / Related Posts

Трохи музики

Тут масова тусня почалася з приводу "покажіть своє красиве"...   Ну все у мене красиве, шкода вибирати. Тому поділюся аж…

Весна, Літо, Осінь, Зима… І знову Весна Кім Кі Дука

Щоб було чим на тижні зайнятися - сьогодні про три пункти, які я згадував раніше, і які хочу об'єднати. 👉…

Аніме для настрою

Дочитайте цей пост до кінця))) В цю чудову погоду вирішив поділитися анімешками. Але не простими анімешками, а анімешками з глибинними…

Містика як життя

Розпочнімо тиждень з хороших фільмів. Хочу поділитися декількома фільмами з дуже нетривіальними сюжетами, замішаними на езотеричній складовій, магії, часових паралелях,…