Передноворічне і святкове – для тих, хто ще не закупився, але збирається

Передноворічне і святкове – для тих, хто ще не закупився, але збирається.
Якщо ви не витончений (закінчений) гурман, чи не хочете тратити 1000-1500 грн на фляшку випивки, а випити хочеться, і бажано не траванутися, то ось порада.
Справа наліво:
  1. Carlos II Solera Reserve (бренді-коньяк, настояний на хересі) – неймовірно хороший іспанський коньяк за усього 150-180 грн пляшка
  2. Old Monk Rum – дуже дивно хороший 1-літровий індійський ром, який у нас продається в 2 іпостасях – 38% і 42,5%, ціна відповідно коливається 250-280 грн і 300-340 грн. Повторюсь, за одну літру, не за 0.5 чи 0.7. Думаю, що ті, хто бував в Індії і пробував цей ром – зацінять можливість згадати. Хто бував в Індії і не спробував там Олд Монка – ви не бували в Індії!!!
  3. Львівський Портер. Так, я все ще п’ю Львівський Портер. Особливо він добрий, якщо з нього робити грог:
    🍹1 л темного пива 3 ложки цукру, цедра з лимона. Пиво нагріти з цукром і лимонною цедрою. Розливати в склянки з зацукрованим краєм (верхній край склянки занурити на 0,5 см спочатку у пиво, потім – у цукор).
  4. Fiorelli Spritz – уже готовий аналог Апероль Шпріц, але 0.75 за 110-130 грн. Тільки додайте апельсинки
  5. Hoegaarden. Звичайно, в Бельгії він інший, ніж в Україні. В Польщу він взагалі не завозиться, принаймні я не міг знайти. Але все ще він хороший.І додатково (на фотці нема, бо зараз собі не купував))))
  6. Sarajishvili. Не можу не згадати грузинський коньяк, який все ще тримає марку – уся лінійка дуже хороша, тому не сумнівайтеся – беріть. Ціна – VS трішки дорожчий від “Закарпатського”, VSOP/***/***** – різні за цінами. Я особисто завжди беру 5*.
  7. Bagrationi. Грузинська лінійка шампанських (ігристих) вин. За ціною – трішки дорожче “Советовского” чи “Фраголіно”, але якість – чудова, від брюту до півсолодкого, від білого до червоного. Одне з моїх улюблених шампанських. Бо Veuve Clicquot чи Moet – при тому самому смакові мають ціну разів в 5 в середньому вищу.
Смакуйте! Святкуйте! Відпочивайте!

Один коментар до “Передноворічне і святкове – для тих, хто ще не закупився, але збирається

  1. Сповіщення: Oleksandr Korytskyy

Залишити відповідь

Повернутись вверх