Linkin Park is gone. Halloween is on.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Для тих, хто ще не завис в минулому і рухається в потоці, мій особистий вибір і заміна Linkin Park – хоча я його перестав слухати ще після альбому Living Things (2012 рік, хто не любитель) і їхнього Castles of Glass – далі в тексті.

 

Breaking Benjamin

Перша альтернативна група, музику якої часто можна прийняти за Linkin’ Park, і яку я вперше почув в контексті фан-нарізки під Elfen Lied (Печальна пісня Ельфа)

Група Breaking Benjamin, їхній альбом Phobia, їхній трек Diary of Jane.

Всьо, я став їхнім фанатом))))) Загалом група дуже рівномірно грає і співає, і музика у них трішки жорсткіша, на мою думку, від Linkin Park, вони менше соплі розпускають.

Тому, для фанатів Честера Бенніґтона можна слухати Breaking Benjamin як присвяту.

А для всіх інших – просто насолоджуватися хорошою музикою.

Skillet

Дуже дивна група. Доки я її слухав не на концерті і не читав їхньої історії, було дуже цікаво. Потім я попав на їхній концерт Skillet Unleashed Tour 2016 у Варшаві, в клубі Квадрат, і виявилося, що вони грають християнський рок. Дуже християнський. Аж до того, що їхня пісня “Hero” присвячена Ісусу.

Розказати про враження від їхнього концерту? Неймовірні! Якщо звичайне їх звучання – це ближче до легкого Linkin Park чи середньої важкості Limp Bizkit, то звучання на концерті…. було не слабше Rammstein чи наближалося до Motorhead!

Концерт наживо дууууже відрізнявся потужним звуком, цікавою побудовою послідовності пісень і певним християнським контекстом.

Всі пісні смислові:

Invincible (З богом я невразливий)

Hero (Мені потрібен супергерой – Ісус)

Sick Of It

Під Sick Of It гоцав весь зал, особливо після передмови соліста групи Джона Купера до цієї пісні: “Якщо вас нудить від злоби, ненависті, розбещування – співайте з нами”

Not Gonna Die

Monster

Після цього концерту рекомендую ОБОВ’ЯЗКОВО попасти на концерт Skillet, де б він не був. Або просто додати їх до свого переліку музики.

Red Sun Rising

На цьому ж концерті з Skillet я вперше почув групу Red Sun Rising, яка була на розігріві. Вони презентували свій новий альбом – і єдиний наразі – Polyester Zeal.

Дуже цікавий гурт і дуже цікава музика. Звучить, як суміш і сплав Nirvana, Gun’s’Roses, Metallica, Motorhead, Deep Purple, і багатьох інших.

Особисто рекомендую їхні композиції:

Emotionless

The Other Side

(знайдіть тут часточку Red Hot Chili Peppers)

Unnatural (тільки аудіо)

І з останнього:

Deathwish

Загалом рекомендую весь їхній альбом і почати слідкувати за їх творчістю – перспектива є.

Бо вдруге побувавши на їхньому виступі, я вже почав чекати, що вони далі напишуть і зіграють.

George Thorogood & The Destroyers

І останній дідусь, який грає вже з кінця 1980-х – Джордж Соровґуд і Дістроєрси.

Ви не знаєте, хто то такий? А чули основну тему Термінатора 2, про яку всі думають, що то пісня ZZ Top?

Bad to the Bone написав саме Джордж ще у 1982 році.

І тільки попавши на Montreux Jazz Festival, де George Thorogood & The Destroyers були на розігріві у ZZ Top, я перестав взагалі любити ZZ Top. Але то інша історія.

А на Геловін рекомендую почати з того, що Джорджа вирізняє:

Bad to the Bone (див. вище)

I Drink Alone

One Bourbon One Scotch One Beer

дууууууууже довга, але тематична

і ще багато інших

Розважайтеся на тижні і на вихідних))))

Leave a Reply

Back to top