Зомбі і вампіри

Оскільки йдуть довгі вихідні, то вирішив розповісти про прекрасні фільми про зомбі і вампірів. Сподіваюсь, що принаймні частина з вас бачила ці класичні фільми, але ще раз по ним пройдусь.

Зомбі на ім’я Шон (2004, Shaun of the Dead, режисер і сценарист Едгар Райт спільно з Саймоном Пеґґом)

Просто вбивча чорна комедія про те, як можна жити поряд з зомбі й того не зауважувати. І Взагалі, як наше життя схоже на життя зомбі. Зомбі на ім’я Шон – це пародія на “Ніч живих мерців”. В кінці все одно всі помирають, але впродовж фільму роблять це весело. Англійський гумор, англійський антураж і центральне місце фільму – звичайно ж англійський паб.

Режисер і сценарист цього фільму – Едгар Райт, який також знімав і писав сценарій до марвелівської “Людини-мурахи”, “На драйві” (Baby Driver, 2017).

Чому так мало написав про цей фільм? Тому що він прекрасний. Його просто потрібно дивитися і насолоджуватися.

Кінець світу (End of the World, 2013, режисер і сценарист Едгар Райт спільно з Саймоном Пеґґом)

Що я можу сказати про цей про фільм? Класний, просто чудовий фільм про те, як водити козу і що з того може вийти.

Якщо ви не знаєте, що таке водити козу – то це ходити по барам і в кожному випивати мінімум по 50-100-150. В Європі це називається pub crawling і навіть є спеціальні тури.

От так і герої цього фільму хочуть пройти 12 барів. Але вже на четвертому починаються дивні речі, які призводять до того, що 4 друга – 4 алконавти – спасають світ. А можливо і не спасають. Вам ще його дивитися.

І знову режисерами і сценаристами цього фільму виступили Едгар Райт спільно з Саймоном Пеґґом.

Що ми робимо у тінях? (2014, режисер Тайка Вайтіті, фільм)

Просто прекрасна чорна комедія про вампірів. Один з вампірів пливе за своїм коханням на початку 20 століття в Нову Зеландію, але попадає в околиці Веллінгтона. І застряє на століття. У маленькому провінційному містечку, в якому ніхто не запрошує вампірів в бари. А ще в цьому містечку є вовкулаки.

Тайка Вайтіті вирішив наслідувати Тарантіно і сам зніматися у своїх фільмах. В цьому фільмі він грає одну з головних ролей.

Фільм навіяний “Інтерв’ю з вампіром”, “Дракулою” Брема Стокера і має купу посилань до цих фільмів.

Що ми робимо у тінях? (2019, режисер Тайка Вайтіті, серіал)

Трішки інша постановка, трішки інші герої, трішки інше місце. Режисер той самий, гумор той самий, але нові герої, які з’являються в серіалі, ще незрівнянніші. Зокрема, один з моїх улюблених – це енергетичний вампір.

Вампіри зі Старого Світу перепливають Атлантику і поселяються на Стейтен Айленді з метою захопити усю Північну Америку і перетворити усіх на вампірів. Проходять століття, а вони завоювали півтори вулиці… І вовкулаки під боком, і інші організації вампірів навколо.

Непросте життя вампіра в сучасному світі.

Насолоджуйтесь життям, насолоджуйтесь вихідними, адже магія – усюди. І намагайтесь уникати фільмів ось з цієї підбірки

Залишити відповідь

Повернутись вверх