“Завжди говори Так” (або “Завжди кажи Так”, Yes Man)

Я люблю Джима Кері й співчуваю теж (про це окремо).

Один з чудових фільмів, де він знімався в головній Ролі – “Завжди говори Так” (або “Завжди кажи Так”). В оригіналі звучить як “Yes Man”.

Але історія сьогодні не про Джима Кері. Історія сьогодні про саму ідею фільму та про Теренса Стемпа.

Теренс Стемп – британський актор, який більшу частину свого життя грав злодіїв. У 1995 році його навіть обрали “Найсексуальнішою кінозіркою усіх часів” за версією Empire Magazine.

Найвідоміші його злодійські ролі:
☣️ Генерал Зод у Супермені 1978, де він з’явився з Марлоном Брандо разом,
☣️ Супермені ІІ 1980 – знову Генерал Зод
☣️ знявся у серіалі про дитинство Супермена “Смолвіль” (Smallville) в ролі його батька Джор Ела (я усі 10 сезонів передивився)))),
☣️ зіграв з Метом Деймоном і Емілі Блант у “Змінюючи реальність” (The Adjustment Bureau),
☣️ зіграв Верховного Канцлера Фініс Валорум у першій частині “Зоряні Війни: Прихована Загроза” (Star Wars: The Phantom Menace)
☣️ “Справжня МакКой” з Кім Бесінджер та Велом Кілмером
☣️ “Нація прибульців” (1988) (Alien Nation)

Перелік можна було б продовжувати, але цікавий факт, якого нема у вікіпедії чи офіційній біографії, це те, що Теренс Стемп якийсь час жив в Центрі ОШО в Пуні, Індія, і у 1976 році він отримав посвячення від самого ОШО і став саньясином.

Повертаючись до фільму “Завжди кажи Так”, то ідея цього фільму базується теж на одній з медитацій ОШО, в якій пропонується казати ТАК усьому, що приходить у твоє життя впродовж 3 місяців. У фільмі, звичайно, ця ідея дещо перебільшена і доведена трішки до смішного, але це не применшує факт, що основа фільму – реальна езотерична практика, яку практикують послідовники Ошо і не тільки.

Насолоджуйтесь фільмом, спробуйте цю медитацію самі. А якщо цікаво – я поділюся детальними інструкціями по самій медитації.

Теренс Стемп в молодості
Теренс Стемп у 2009 році

І пам’ятайте – Життя як Магія – наповнене лише коли ми його творимо.

Залишити відповідь

Повернутись вверх